Ekonomi

Milyarder yatırımcı, kripto rallisini başlatmak için 4 gelişmeye odaklandı

Investing.com – Milyarder yatırımcı ve Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, kripto şubesine yönelik beklentileri arasında bu kez olası bir ralli için beklediği 4 gelişmeden bahsetti.

Twitter üzerinden görüşlerini dile getiren Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kripto para birimlerinde yükselişi başlatmak için 2 ay önce 4 olay beklediğini yazdı. Bunlar; Fed faiz oranlarını yükseltmeyi bırakır, Ripple davayı kazanır, bitcoinETF ve Binance CEO’su, CZ’yi ABD düzenleyicilerinin notu olarak listeledi.

Daha sonra bu dileklerle ilgili yorum yapan Novogratz, şunları söyledi: Besleditekrar faiz artırımına gittikten sonra duracağını, dalgalanma Onunla ilgili dileğinin kısa sürede yerine geldiğini söyledi. Galaxy Digital’in CEO’su diğer iki dileğinden birine sahip. spot Bitcoin ETF’siOnaylanacağından emin olduğunu söyledi. Binance’inABD’li düzenleyicilerle ne düzeyde olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını söyleyen Mike Novogratz, anlaşmanın bir an önce gerçekleşmesi için hâlâ dua ettiğini söyledi.

Bu 4 dilekten en az 3’ünde çok fazla ilerleme kaydedilmesini beklemediğini söyleyen Novogratz, kripto piyasasında yükseliş beklentisini sürdürdüğünü ima etti.

Galaxy Digital CEO’su, geçtiğimiz günlerde CNBC’de katıldığı bir programda kripto para birimleri için bir kez daha ralli bekliyordu. adı geçen . Mike Novogratz, ABD ekonomisinin olası bir sakinleşme aşamasına girmesiyle birlikte, Fed’in faiz oranlarını düşürmeye başlamasıyla Bitcoin’e yatırım yapmanın hazine bonosu satın almaktan daha cazip bir yatırım haline geleceğini savundu.

Author: Günay Caymaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu